Фракція промерської партії “За майбутнє” у Черкаській міській раді нині активно готує коаліційну угоду, яку запропонують підписати всім політичним силам та депутатам, які готові будуть у майбутній каденції працювати на благо Черкас. Про це “Дзвін.media” стало відомо із власних джерел.

“У цьому скликанні ми хочемо повністю змінити принципи формування більшості. Хочемо, щоб все було прозоро, чесно і зрозуміло для всіх. Тому підготували документ – коаліційну угоду – який запропонуємо всім політичним силам, депутатам. Всі з ним ознайомляться, якщо будуть якісь зауваження і пропозиції – разом обговоримо, і, у разі потреби, внесемо зміни. А потім підпишемо цю угоду. Звісно, закон не вимагає від міської ради наявність такого документу, однак ми б хотіли, щоб він був. Тоді робота стає більш відкритою і одразу видно, хто чого прагне”, – розповіли нам у “За майбутньому”.

У команді міського голови вірять, що до такої угоди долучаться всі партії, адже всі у своїх передвиборних програмах декларували роботу задля процвітання Черкас.