До 15 років позбавлення волі засуджено бойовика незаконного збройного формувань так званого «ЛНР», якого викрила контррозвідки СБУ в Черкаській області. За даними слідства, бойовик з червня 2014 року брав участь у збройному протистоянні силам ЗСУ. Інформує пресслужба обласного Управління.

blank

Встановлено, що він приєднався до терористичного угруповання та фактично виконував командування так званої «7-ї мотострілецької роти 3-го мотострілецького батальйону 4-ї ОМСБр 2-го армійського корпусу Народної міліції «ЛНР».

Під його командуванням бойовики чинили збройний супротив силам АТО/ООС в межах Попаснянського та Новоайдарського районів Луганщини. Під час ворожих обстрілів він і сам неодноразово брав участь у бойових діях з використанням важкої техніки.

Суд визнав бойовика винними у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України, та виніс максимальне покарання – 15 років позбавлення волі заочно з конфіскацією всього належного йому майна.

Наразі засуджений переховується від правосуддя на тимчасово непідконтрольній українській владі території держави.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури.