Черкаським районним судом засуджено чоловіка за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 246 КК України, а саме незаконна порубка дерев у захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяло істотну шкоду. Повідомляють в Золотоніській місцевій прокуратурі.

В ході судового розгляду встановлено, що 24-річний житель Чорнобаівського району, з метою незаконної порубки дерев в полезахисному лісонасадженні, що розташоване на території однієї із сільських рад Чорнобаївського району та використання їх у власних цілях, в листопаді 2018 року кожного дня приходив до вказаного полезахисного лісового насадження, де маючи єдиний злочинний умисел, умисно, протиправно, таємно, без спеціального дозволу (лісорубного квитка, ордера), за допомогою бензопили вчинив порубку дерев породи акація, чим знищив даний вид дерев на території сільської ради, в наслідок чого погіршилися захисні та екологічні властивості лісу, змінився ландшафт місцевості.

На підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення чоловіка засуджено за ч. 1 ст. 246 КК України та призначено покарання у вигляді штрафу.