Аграрна партія України не підтримуватиме жодного кандидата на президентських виборах і готуватиметься до виборів парламентських, намічених на осінь. Про це йшлося 30 січня на XVIIІ позачерговому з’їзді Аграрної партії, який відбувся в Києві, пише “Прочерк”.

Віктор Полозов

– На сьогоднішній день членами Аграрної партії є майже 80 тисяч людей. Це провідні фахівці у аграрній галузі, представники освітньої, медичної, правової сфери, а також спортсмени і митці. Впевнений, цією командою нам під силу здолати прохідний бар’єр на виборах до Верховної Ради та сформувати потужну фракцію, – висловив переконання голова АПУ Юрій Крутько.

Не підтримуючи жодного кандидата на президентських виборах, Аграрна партія України братиме участь у громадському контролі над проведенням виборів Глави держави.

– Той факт, що Аграрна партія України не бере участі в президентських виборах, ще раз підкреслює її справжню демократичність, – переконаний голова Черкаської обласної організації АПУ Віктор Полозов. – Ми не тиснемо на своїх однопартійців і не впливаємо на їхнє волевиявлення. Кожний голосуватиме за того кандидата, який йому більше імпонує. На березневих виборах все одно треба йти голосувати. Хоча б для того, щоб потім обговорювати реальні рейтинги кандидатів, а не ті, які нам нав’язуть кишенькові соціологи.

Разом із тим, Віктор Олександрович закликає своїх однодумців не мати жодних ілюзій щодо того чи іншого можливого переможця президентських виборів.

– Я завжди намагаюся бути максимально відвертим із людьми, а тому вважаю, що коли за посаду Президента змагаються не ідеології, а грошові мішки, як відбувається нині, то ніякого покращення це нашій державі не несе. І не треба тішити себе ілюзорною надією. Шкода тільки витраченого часу. Саме тому Аграрна партія сьогодні активно готується до парламентських виборів. Наша мета – створити у Верховній Раді власну фракцію, аби вона стала впливовою у вирішенні всіх важливих питань, від яких залежатиме подальший розвиток України. І я впевнений, що ми переможемо, оскільки люди втомилися від популізму політиків і вже готові підтримувати тих, хто займається не марнослів’ям, а конкретними справами, – наголосив Віктор Полозов.

Під час позачергового з’їзду партійці оновили кількісний і персональний склад керівних органів партії. Зокрема, обрали та затвердили новий склад Політради партії, а також нових членів та голову Центральної контрольно-ревізійної комісії.

Нагадаємо, за підсумками грудневих виборів у ОТГ Аграрна партія стала єдиною позапарламентською політичною силою, яка ввійшла у трійку найвпливовіших серед виборців партій. А на Черкащині, із урахуванням самовисуванців, АПУ посіла друге місце, здобувши 12% голосів виборців.