За процесуального керівництва Золотоніської окружної прокуратури судом винесено вирок, яким засуджено жительку міста Золотоноша за  фактом вчинення шахрайських дій (ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України). Інформує пресслужба обласної прокуратури.


За даними слідства 37-річна місцева жителька з метою заволодіти бюджетними коштами упродовж 2018 – 2019 років шляхом внесення недостовірних даних до декларації про доходи та майновий стан, ввела в оману працівників управління праці та соціального захисту населення виконкому Золотоніської міської ради.

Крім того, задоволено цивільний позов керівника Золотоніської окружної прокуратури в інтересах держави в особі управління праці та соціального захисту населення виконкому Золотоніської міської ради та стягнуто з засудженої до місцевого бюджету 38,5 тисяч гривень.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину й не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.