Під час засідання виконавчого комітету директор КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась пригрозив Департаменту юридичного забезпечення судовою тяганиною. Засідання відбулося 26 листопада. Про це повідомляє  сайт vikka.ua.

Підстави для позову Павло Карась вбачає у службовій записці директора Департаменту юридичного забезпечення Юрія Гончара. Оскільки саме через неї комунальникам не можуть надати фінансування для обслуговування індивідуальних теплових пунктів.

Директор комунального підприємства повідомив, що наразі є велика проблема з ІТП, оскільки фінансування на них повністю відсутнє. Вийшли з ладу вже 15 регуляторів та три насоси, а коштів на їх ремонт у “Черкаситеплокомуненерго” немає. Тому Павло Карась просив передбачити кошти на забезпечення поточних видатків по індивідуальних теплових пунктах.

“Я повідомляю департамент юридичного забезпечення, що “Черкаситеплокомуненерго” звертається в суд на оскарження розпорядження. Ми будемо вимагати компенсацію втрат, понесених підприємством. Там за місяць буде близько півтора мільйона гривень. Тобто, ви робите службові записки, тепер за них відповідайте”, − завершив свій виступ Павло Карась.