За смерть побратимів захисники відправляють ворогам вибухові “подарунки”. Військові пишуть на танкових боєприпасах імена полеглих й вистрілюють ними по рашистах. Про це виданню “Про все” розповів військовий Олександр Носенко.

“Це фото вже давно ходить по мережі, – розповідає Носенко. – Це так військові з танкової бригади помстилися за полеглих товаришів. Наприклад, Павло Собко 8 років допомагав цим хлопцям, коли волонтерив. От за його смерть оркам прилетів такий сюрприз”.

“За Павла!!! Кожен постріл, кожен прильот на голову цих тварин, кожне влучання… За нього!”, – підписав фото Носенко, який був другом Собка у мирному житті та побратимом на передовій.

Підписані снаряди на голови окупантів відправили “холодноярці” та азовці.

blank

Нагадаємо, що відомий черкаський волонтер Павло Собко загинув на Луганщині біля Попасної. Павло з 2014 року був волонтером групи “КОЙОТИ” та об’їздив усю лінію фронту, постачаючи спорядження та гуманітарні вантажі військовим. 24 лютого він вступив до лав ТрО, а згодом у складі роти добровольців із міста Черкаси відправився на Схід знищувати російських окупантів.