Жителі Черкас колективно підписали звернення Президенту Петру Порошенку із проханням втрутитись у ситуацію, яка склалась на КП “Черкасиводоканал”. Наразі, мовляв, відбувається відвертий процес приватизації комунального підприємства олігарха Дмитра Фірташа, який до того ж є власником черкаського “Азоту”. Звернення привселюдно зачитав у сесійній залі міський депутат Олександр Радуцький, передає кореспондент vikka.ua.

КП “Черкасиводоканал” п’ятий рік поспіль визнане найкращим підприємством у своїх галузі. Останні кілька місяці довкола нього розгорнулося протистояння.

“Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко вирішив змістити з посади досвідченого керівника підприємства Сергія Овчаренка, об’єднати КП “Черкасиводоканал” із підприємством “Черкаситеплокомуненерго”, поставити менеджмент олігарха Дмитра Фірташа, а потім передати водоканал Фірташу за борги перед ПАТ “Азот” за очистку каналізаційних стоків. КП “Черкасиводоканал” вимушений кожного року оплачувати 50 млн. грн. ПАТ “Азот” за очистку стоків”, – пояснюється у зверненні.

Відтак черкасці вимагають від Президента, як Гаранта Конституції, захистити їх від Фірташа, заборонити приватизацію “Черкасиводоканалу” і доручити Фонду державного майна України забрати з користування ПАТ “Азот” очисні споруди і передати їх на баланс КП “Черкасиводоканал”.