Сьогодні жителями с.Мошни була проведена акція з перекриттям мосту,яка повязана з затримкою ремонту ділянки дороги Р-10 що проходить через село. Повідомив заступник губернатора Констянтин Омаргалієв.

“Справа в тому, що тендер проведено,визначено переможця, а фінансування станом на сьогодні відсутнє. На Кабміні дане питання розглянуто позитивно, але Постанова не підписана. Зв‘язався з заступником Укравтодору Харченко О.І , який повідомив, що завтра даний документ буде підписано Прем‘єр -міністром Гройсманом В.Б. У разі непідписання Постанови, пообіцяв мітингувальникам разом з ними в понеділок виїхати до Кабміну, для вирішення даного питання.” – зазначив Омаргалієв.

нагадаємо, сьогодні мешканці села перекривали міст через вільшанку, вимагаючи негайно розпочати ремонт доріг.



КОМЕНТАРІ