Черкасам із екологічного фонду області замість двох мільйонів на придбання бульдозера виділили лише 800 тисяч гривень. Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” написала очільниця депутатської комісії з питань екології, використання природних ресурсів та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Черкаської обласної ради Валерія Бондаренко.

“Загалом фонд складає понад 18 мільйонів гривень, понад 2 мільйони гривень з яких – неосвоєні минулорічні залишки. Усі кошти у вигляді субвенцій отримають райони області:
Звенигородський понад 3 мільйони гривень, Золотоніський – майже 2 мільйони гривень, Уманський – понад 6 мільйонів і 700 тисяч гривень, Черкаський район – трохи більше ніж 5 з половиною мільйонів гривень. За ці гроші буде придбано контейнери, спецтехніку, приведено сміттєзвалища до ладу, реконструйовано каналізаційні колектори, замінено обладнання в каналізаційних системах тощо. Також спрямували кошти й на відновлення та підтримання санітарного стану річок та на збереження природно-заповідного фонду. Але прикро, що Черкаси отримали лише 800 тисяч гривень. Хоча саме ті 2 мільйони гривень, які не встигли освоїти минулого року, призначалися Черкасам на придбання бульдозера для розрівнювання та ущільнення твердих побутових відходів. Однак цьогоріч депутати обласної ради, не дивлячись на те, що 24 із 65 проживають у самому обласному центрі, вирішили, що Черкасам бульдозер вже не потрібен, й ці гроші розділили по інших районах. Лише чотири депутати з міста спрямували свої пропозиції на Черкаси – це Світлана Волгіна, Ірина Топчій, Олег Петренко та я. За що хочу подякувати колегам!” – обурилась депутатка.

Вона додала, що оскільки за 800 тисяч бульдозер не купиш, то місто цьогоріч придбає сміттєві баки.

“Вважаю, що іншим депутатам, які були обрані від міста Черкаси, повинно бути соромно за свої дії, та на наступний рік слід добре подумати, на інтереси якого округу вони працюють!” – додала Валерія Бондаренко.