Завдяки доказовій базі Служби безпеки до тюремного ув’язнення засуджено колаборанта-посадовця, який працює на окупаційну владу. Про це інформують у пресслужбі обласного управління.
За матеріалами української спецслужби суд призначив йому 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна заочно.
За даними слідства, зловмисником виявився мешканець Старобільського району на Луганщині. Від початку повномасштабного вторгнення він пішов на співпрацю з ворогом.
Його призначили на посаду директора «Стрілецького кінного заводу № 60», який підпорядковується окупаційним органам влади.
Встановлено, що він і нині керує підприємством, організовує та забезпечує провадження господарської діяльності на користь ворога.
Крім того, перебуваючи на «посаді», він сприяє наповненню бюджету окупаційної влади, за рахунок коштів, отриманих від сільськогосподарської діяльності.
За матеріалами Служби безпеки суд визнав його винним за ч. 4 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність). Йому призначено 5 років тюрми з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади на строк 15 років.
Нині зловмисникк переховується від правосуддя на тимчасово окупованій території.
Досудове розслідування проводили співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
КОМЕНТАРІ
Бажаю успіхів. Можу допомогти, не знаю адреси.
Завели господарство та заклали сад: подружжя переселенців почало на Черкащині нове життя · 2 weeks ago
залу...ний і зелу...а два вилупки!
“Нові безпекові альянси як альтернатива світовому порядку диктатур…” – Валерій Залужний · 1 month ago
Молодці. Низький уклін за Вашу відвагу. Будьте здорові, живіть довго і щасливо.
Команда МСК "Дніпро" - володарі Кубка "Дніпро Честь" з волейболу сидячи - "ДЗВІН" · 1 month ago
Я бачив цю Пантеру в тому музеї.
Втонувши на Черкащині, німецький танк “Пантера” став… скарбом (Фото) · 1 month ago
Сподіваємось, що так)
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 1 month ago
Я хотів би поцікавитись чи буде далі розвиватись історія Залізняка ? Бо тема дуже цікава
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 1 month ago
Ё...ый карась.
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 1 month ago
Коли людям дозволять встановлювати автономне опалення?????
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 1 month ago
Ти, мудило, зарплату собі зменши, тоді і тарифи на попередньому рівні залишаться
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 1 month ago
а на фронті не хочешь половить ?
Скічко приїхав на Черкащину, аби порибалити з дітьми · 1 month ago
Приспати разом з шавкою.
На Черкащині собака покусав дитину, поки хазяїн тварини пив вино на лавці · 1 month ago