У багатьох містах «України», і у тому числі й Черкасах відбувся прем’єрний а фільму «Заради нас», у якому розкривають глибинну суть головної події всього християнського світу народження Ісуса Христа – Різдво у період різдвяно-новорічних свят відбулась в Україні.

Безкоштовний перегляд фільму у Черкасах відбувся вчора у великому кінозалі, на найбільшому у Черкасах екрані, який є другим по величині в Україні.

Стрічка розповідає історію народження Спасителя з елементами мюзиклу.

На думку експертів, «Заради нас» – фільм, який не можна забути і яким не можна не перейнятися. Це кіно, яке змушує задуматися про життя, яке люди часто витрачають на дрібниці. Хор Грасіас не зупиняється на досягнутому і завжди шукає нових шляхів для того, щоб розповісти світові благу  вістку.

– Цей фільм змінить вашу думку і переконає в тому, що Ісус усе зробив заради вас, – вважають творці картини.

Організаторами показу виступили представники «Української сімейної фундації» родина Єгоркіних.

blank

– Це світова прем’єра, картини, яка передає сенс Різдва.  Фільм дуже гарний, і він рекомендований саме для сімейного перегляду, бо його діти можуть переглядати разом з батьками. Тому ми вирішили організувати такий показ. Зараз у цьому кінозалі серед інших дітей, знаходяться мої чотири та шестирічна донечки. Організовуючи перегляд картини ми ставили за мету, щоб до кінозалу прийшли саме сім’ї: діти з батьками, або з бабусями, дідусями, чи супроводжуючими дорослими. У залі зібрались і звичайні черкаські родини, так і сім’ї ветеранів війни за свободу України, діти з малозабезпечених сімей тощо, присутність яких забезпечили соціальні служб обласного центру, – розповіла Марія Єгоркіна.

blank

За словами Марії Єгоркіної свято демонстрації фільму про Різдво, яке відбувається в канун Різдва вирішили поєднати різдвяною традицією дарувати подарунки. Кожній дитині, яка прийшла на перегляд картини, дістався подарунковий набір солодощів від спонсорів дійства.

blank

– Любов, милосердя, духовність, самопожертва, як найвищий прояв любові до ближнього – це живі християнські традиції, які прийшли до нас з глибини віків. Це основа вчення, яке приніс у наш світ Ісус. І якраз зараз весь християнський світ відзначає найважливішу і найдивовижнішу подію – народження Ісуса Христа. Фільм «Заради нас», безкоштовний показ якого відбувся у нашому кінотеатрі, це картина про Різдво, про той великий вчинок, який заради спасіння людства зробив Син Божий. Тож вітаю християн всіх конфесій з Новим роком та Різдвом Христовим. Мир Вам! Наш колектив і надалі буде брати участь у різних соціальних, суспільних та культурних подіях у житті Черкас, – прокоментувала директор кінотеатру «Україна» Валентина Слуцька.