Черкаський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокурора на вирок Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області щодо невідповідності призначеного покарання жителю м. Золотоноша  за керування автомобілем із значним перевищенням швидкості в населеному пункті, що призвело до наїзду на малолітнього велосипедиста (ч. 2 ст. 286 КК України). Інформує пресслужба обласної прокуратури.

blank

Вирок суду першої інстанції відповідно до якого особу на підставі ст. 75 КК України було звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням – скасовано. Чоловіка засуджено до 3 років реального  позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 3 роки.

За результатами судового розгляду встановлено, що у 2015 році обвинувачений, керуючи автомобілем, рухався з перевищенням максимально допустимої швидкості в населеному пункті по одній з вулиць у м. Золотоноша, скоїв наїзд на 12-річного велосипедиста, який рухався на зустріч, внаслідок чого останній отримав тяжкі тілесні ушкодження, що потягли за собою наслідки у виді непоправної шкоди здоров’ю з встановленням потерпілому І групи інвалідності пожиттєво.