Президент Володимир Зеленський у вівторок під час поїздки на Донбас вакцинувався від коронавірусу, повідомляє “Lb.ua”.

“Лікарів і військових уже вакцинують. Усіх інших закликаю записатися в чергу в «Дії». Боятися нічого, подаю особистий приклад”, – йдеться в інстаграмі президента.

Зеленський вакцинувався як верховний головнокомандувач, щеплення зробили вакциною AstraZeneca індійського виробництва, купленою за бюджетні гроші.

Це відбулося на території військового мобільного госпіталю №59 разом з військовими медиками та військовослужбовцями, які виконують бойові завдання на передовій.

“Щеплення важливе. Я знаю, що таке COVID-19, бо хворів на цю недугу. Тому всім пропоную обов’язково вакцинуватися. Незважаючи на те, що я перехворів на COVID-19, у мене рівень антитіл дуже низький. Вважаю, що ця вакцина якісна, вона одна з найкращих у світі. Побороти COVID-19 тільки засобами захисту остаточно неможливо. Вакцинуватися доведеться. Я вважаю, що вакцина – це реальний шлях повернення до нормального життя”, – сказав Зеленський.

Він став другим високопосадовцем України, який вакцинувався від коронавірусу, після міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Зеленський хворів на ковід в листопаді 2020 року. Про інфікування він заявив 9 листопада, а 12 листопада стало відомо, що його госпіталізували в “Феофанію”. 23 листопада президент повідомив, що вилікувався.

нагадаємо також, що першою в країні вказаною вакциною почала щепити лікарів Черкаська область.