40 земельних ділянок, які міська влада планувала виділити АТОвцям, непридатні для будівництва. Йдеться про територію між вулицями Лупиноса та Чайковського. Пише сайт 18000.

Раніше департамент ЖКК зобов’язали ліквідувати стихійне сміттєзвалище, що утворилося тут.

Учора на вранішній нараді у мерії заступник директора департаменту ЖКК Андрій Наумчукповідомив, що на цій ділянці, за словами підрядника, близько до поверхні розташовані підземні води, а тому будівництво на території є неможливим. Також він анонсував виїздну нараду.

За словами заступниці міського голови Людмили Бордунос, у нараді взяли участь представники земельної комісії, департаменту ЖКК, підрядник, запрошували і представників департаменту архітектури та містобудування, але вони не приїхали.

– Розроблення проекту цієї земельної ділянки замовляв саме департамент архітектури. Згідно із проектом землеутрою, цю територію поділили на 40 ділянок, які мали виділити АТОвцям. Та процедура жеребкування не відбулася із ініціативи самих учасників бойових дій, аже вони хвилювалися, що після передачі землі сміття міська влада не прибере, – переповідає заступниця Бондаренка.

Підрядник, який мав вивозити сміття, зауважує, що чистого грунту не знайшли навіть на глибині трьох метрів. Окрім того стверджує, що територія болотиста через наявність плавунів. Свої роботи на цій території він оцінив у 9 мільйонів гривень. За словами ж Людмили Бордунос, місто на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ цьогоріч спрямувало лише 3 мільйони.

blank

– Землі просто розподіляли на карті навіть без виїзду на місцевість. Адже якби члени комісії побачили, що ноги тонуть у смітті, то про яку забудову йшла б мова. Після очищення території туди потрібно завозити чорнозем та пісок, – зауважує Людмила Бордунос.

На комісії ухвалили рішення про те, що земельна ділянка не придатна для будівництва. За словами ж Бордунос, частина АТОвців готові на менш захаращених територіях брати ділянки і самостійно вивозити сміття. Це питання вирішуватимуть по мірі надходженння пропозицій.