Кабінет міністрів розглядає можливість запровадження жорсткого карантину в Україні на три тижні з 2 по 21 січня 2021 року. Карантинні заходи можуть посилити і в грудні в тому випадку, якщо фіксуватиметься більше 30 тисяч заражень COVID-19 на добу. Повної зупинки роботи транспорту, як було навесні, не планують.

Як розповіли виданню Liga.net співрозмовники в уряді і в Офісі президента, одним з варіантів посилення протиепідемічних заходів є впровадження карантину в Україні з 2 по 21 січня на три тижні. Раніше дату 2 січня називав і секретар РНБО Олексій Данилов.

“Наразі це основна робоча версія, щоб дати можливість людям і бізнесу відсвяткувати Новий Рік”, – стверджує співрозмовник агентства.

При цьому джерело в президентській адміністрації стверджує, що карантин можуть посилити ще в грудні. Це відбудеться в тому випадку, якщо фіксуватиметься більше 30 тисяч прецедентів COVID-19 на добу. Динаміку захворюваності мають намір аналізувати на вихідні.

“Але великого сплеску захворюваності не очікується”, – запевнили в ОП.

Крім того, в уряді обговорюють і питання роботи громадського транспорту. Влада не збирається повністю зупиняти пасажирські перевезення, як це було навесні на початку епідемії коронавірусної інфекції.