Черкаський журналіст Валентин Чернявський вирішив “потролити” міську владу, мовляв, у сквері Квітковий немає квіткових насаджень. А по факту “потролив” черкасців, які довели – все, що погано лежить, треба “освоїть”.

“В Черкасах зробили “Квітковий” сквер. Освоїли 1,5 млн. грн. Забули лиш, що в сквері має бути хоча б одна квітка, а не одна плитка. Ситуацію виправив. Опитування показало, що тепер сквер набагато затишніший. А кіпішу ж було…” – написав Чернявський вчора.

“Сьогодні вазон зник. Руки опускаються”, – а це вже сьогодні.

blank

Дивно, що журналіст не знає наш “черкаський” менталітет. Адже що той вазон, в місті цуплять все: декоративні пасхальні яйця, щойно висаджені “Новою якістю” сакури, щебінь з клумб, плитку з тротуарів, асфальт із будівництва доріг та навіть… пожежні гідранти…

Вочевидь у міській раді теж часто опускались руки і падав до нуля “озеленювальний” запал: адже будь-яке дерево, кущ чи навіть розсаду квітів можуть запхати до своїх жадібних торбочок “пильні” містяни. Але причина відсутності зелені у саме цьому сквері зовсім інша, про неї розповів перший заступник мера Черкас Сергій Тищенко.

“На жаль, радикальні зміни ландшафту на більш зелений неможливі через вимоги пожежної безпеки: в разі займання будівлі, має бути забезпечено безперешкодний проїзд пожежної машини, що, на жаль, буде неможливо при великій кількості клумб. Проте дирекція КП «Черкаські ринки», що веде цей проект, спільно із Департаментом містобудування та архітектури намагатимуться віднайти інакші способи озеленення даної території”, – проінформував містян Тищенко.