blankПрокурорами Золотоніської окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт відносно раніше не судимого жителя Золотоніського району за обвинуваченням в зберіганні бойових припасів в кількості 150 одиниць без передбаченого законом дозволу та незаконному зберіганні в особливо великих розмірах небезпечного наркотичного засобу канабісу. Про це повідомляє керівник прокуратури Тарас Черненко.

Установлено, що 29.03.2022 року обвинувачений перебуваючи за місцем свого проживання в Золотоніському районі, незаконно придбав без передбаченого законом дозволу 150 набоїв,  він же на початку листопада 2021 року зірвав рослини коноплі, що росли самосієм, тим самим здійснивши незаконне придбання особливо небезпечного наркотичного засобу обіг якого заборонено, з метою подальшого виготовлення з нього наркотичного засобу для особистого вживання без мети збуту та переніс на територію свого домоволодіння.

В ході обшуку домоволодіння затриманого було виявлено  та вилучено 150 патронів та понад 15 кілограмів наркотичного засобу канабісу.

Довідка: санкція статті передбаченої ч. 3 ст. 309 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років позбавлення волі, санкція статті передбаченої ч. 1 ст. 263 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі  на строк від трьох до семи років.