До працівників відділу протидії кіберзлочинам в Черкаській області звернулася черкащанка. Жінка розповіла, що їй зателефонувала невідома, яка представилася офіційним представником гуманітарної місії ООН в Україні та запропонувала оформити грошову допомогу. Жінка зацікавилася й слідуючи вказівкам, які пропонувала невідома, у результаті втратила 73 тисячі гривень.

Під час проведення слідчо-розшукових дій працівники кіберполіції спільно зі слідчими слідчого управління ГУНП в Черкаській області, за процесуального керівництва прокуратури Черкаської області встановили особу шахрайки. Нею виявилася 25-річна мешканка міста Сміла.

Цього року жінка вже затримувалася поліцією за вчинення шахрайських дій. У серпні вона була засуджена судом до 3 років позбавлення волі з іспитовим терміном 2 роки.

Наразі за фактом шахрайства поліцією відкрито кримінальне провадження, ч. 4 ст. 190 КК України. Правопорушниці загрожує до дванадцяти років з конфіскацією майна.

На даний час триває досудове розслідування. Встановлюються всі обставини та особи, які могли постраждати від протиправних дій шахрайки.