Відома психологиня Наталія Холоденко в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону розповіла реальну історію про те, як “бідні та нещасні депутати виживають за кордоном”. Їй відверто соромно за їхній спосіб життя, пише Знай.ua.

Холоденко товаришує з директоркою однієї ювелірної крамниці в Монако, в яку люблять заходити багаті українські депутати. Один із них вивалив 200 тисяч доларів за сережки.

“Вона каже: “Наташа, це ж непристойно”. Сережки їм треба. Перший час було відчуття, коли я почала впізнавати це, я була впевнена, що зараз всі об’єднаються, головне – відстояти країну”, – поділилася жінка.

Втім, очікування психологині не справдилися, адже під час війни заможні українці почали витрачати за кордоном навіть більше. При цьому наша армія гостро потребує зброї для боротьби з окупантами.

“Дивлюсь, а ці там заробляють, а ці тут. А ти сиди, почувайся винним – ти не так любиш Україну, мало донатиш. Вони мільярди крадуть. Ми можемо донатити з ранку до ночі, ми стільки не надонатимо”, – висловилася Холоденко.