Український музикант з Черкас Андрій Хливнюк з перших днів повномасштабного вторгнення взяв до рук зброю аби захищати Україну від окупантів. Артист брав участь у бойових діях і навіть був поранений, служив оператором дронів.

Днями Хливнюк уперше за довгий час розкрив подробиці своєї служби. У своєму блозі в Instagram він привітав Національну поліцію України з професійним святом, пише Главред.

Тепер 4 липня і для нього є сакральною датою, адже Андрій Хливнюк сьогодні – рядовий патрульної поліції. У пристрасній промові до товаришів по службі він відзначив їхню мужність у виконанні непростих обов’язків.

“Сьогодні День національної поліції України. Як і інші структури – це зріз нашого суспільства з дуже різними особистостями. Тим, хто хоче карʼєру, владу, схеми і “парєшать” – краще зникніть самі. Тим, хто Людям прийшов служити, захистити слабкіших від зла, врятувати тих, хто в біді – Честь! Тим, хто “на щиті” – Честь, Слава і уклін низький з вдячністю! Рядовий патрульної поліції Хливнюк Андрій Володимирович”, – написав лідер гурту Бумбокс.