Лідер гурту «Бумбокс», черкащанин Андрій Хливнюк в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» телеканалу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», розповів, що довго не зможе концертувати в Україні, як це було раніше.

blank

Зараз Андрій Хливнюк перебуває у лавах ЗСУ. Музикант розповів, що у своєму підрозділі має позивний «Бумбокс». Артист не думає, що після війни стиль його музики набуде великих змін.

«Може, важчою ще трошки стане музика. У плані перевантажень гітарних. Я люблю такий драйв. Я не потребую ще більшої металевості. Якщо захочеться – вона буде. Ні – ні. Не було в тому світі чогось, що я собі не міг дозволити. Були незалежним гуртом. Ми могли собі дозволити все, що хочемо, грати, записуватись і таке інше. Ми не були залежні від медіа. Тому жодних проблем. Наново доведеться вибудовувати логістику. Ми дуже довго ще, на жаль, не зможемо в цій країні концертувати так, як нам би хотілося. Всі ми, я маю на увазі і колег своїх. Я хотів би певний час попрацювати на допомогу іншим.  Дуже багато зруйнованих речей, зруйнованих людей, зруйнованих доль, і вся медіа-спільнота, всі ті, кому вистачає на ковбасу і хліб, сподіваюсь, спрямують свої прибутки на те, щоб привести це все до ладу», – говорить артист журналістам каналу «Україна».

Музикант вважає, що відомі особистості зараз мають активно брати участь у волонтерській діяльності.

«Поки  ми маємо таку підтримку світову, перш за все медійні обличчя повинні спрямувати цю допомогу, кошти, зусилля на те, щоб допомогти іншим людям. Це дуже важливо. Хтось стидається, що камеру з собою везе в лікарню, когось лають за те, що він приїхав з фотокореспондентом на передову. Друзі, це не має значення, якщо цей матеріал допоможе збільшити дохід, врятувати чиїсь життя – це потрібно робити. Нехай. Хто там потім, яку зірку вхопить, хто які має політичні амбіції – зараз це неважливо. Це просто треба робити і все», – поділився лідер гурту «Бумбокс».