Зірковий актор з Черкащини Тарас Цимбалюк у Інстаграмі висловився про те, чи варто українських чоловіків випускати за кордон.


“Наші люди зараз по всьому світу. Більшість не за власним бажанням, м’яко кажучи. Все частіше чую від оточення історії про «виставку» наших жінок за кордоном, котрі 3 чи 4 місяці знаходяться без своїх чоловіків. Звісно, у всіх все індивідуально, але через подібне багато сімей перестають існувати як одне ціле. Хтось зустрічає там нові емоції, хтось роботу, професію. Дехто не збирається повертатись. Відчутний відсоток там і залишиться, будуючи своє майбутнє.

Чому б не випускати чоловіків, котрі не в лавах ЗСУ, за кордон до своїх сімей на обмежений термін – 1-2 тижні ?

Далі, є цілий пласт українських професіоналів, котрі раніше/до війни за кордоном заробляли гроші не тільки для своїх сімей, але і для України. Зараз ці чоловіки сидять вдома. Думаю, можна було б урегулювати режим виїзду і повернення в період обставин воєнного часу.

Так і є чоловіки, котрі дійсно потрібні українській армії, збройним силам України, бо найбільше користі нашій державі в цей важкий час вони можуть принести саме взявши до рук зброю. Вони мають бажання, військову освіту, досвід і навички. Але це стосується далеко не усіх.

Я тут зараз не збираюсь зайвий раз відстоювати інтереси, наприклад, культурно-інформаційного фронту і підкреслювати його силу, або ставити в приклад масу сфер, котрі зараз підтримують економіку на плаву. І цим людям 100% не місце на передовій.

Ще більш на даний момент дивно закрити УСІХ чоловіків по своїх населених пунктах(за пропискою) і випускати лише з дозволу військомату.” – вважає актор.