Відомий співак із Черкащини Олег Винник заінтригував шанувальників на сторінці в Instagram несподіваною фотографією, пишуть “Подробиці“.

– Обожнюю процес народження пісень. Чекайте в новому турі, – підписав публікацію артист.

Багато фанатів із захопленням відреагували на визнання артиста: “Ви обожнюєте процес, а ми насолоджуємося результатом!”, “Ми пісень чекаємо як дива, в них любов подаруєш людям ..”, “У мене вже включився процес очікування!”.

Нагадаємо, що нещодавно співак випустив тизер до свого нового кліпу на пісню “Бджола Майя”, прем’єру якої він анонсував на сторінці в Instagram.

– Якщо порівнювати мої крайні відеороботи “Роксолана” і “Бджола Майя”, – це стилістично протилежні кліпи, в яких ви зможете побачити два різних Олегів Винника. Але в цьому і полягає творчість. Так складається, що я пишу абсолютно різні пісні, й мені подобається створювати різні картинки, – прокоментував артист.

У кліпі співак з’явиться в абсолютно новому для себе образі: в костюмі іспанського кабальєро і з довгим волоссям.

– Артисти повинні “перевтілюватися”. У першу чергу, це цікаво – подивитися на себе в іншому амплуа. До кожного нового образу, який мені пропонують стилісти, я ставлюся з самоіронією. Більше того, вважаю, що в моїй творчості повинен бути присутній гумор, – сказав співак.