Жителів села Іскрене Шполянської громади запрошують долучитись до обговорення пропозицій щодо зміни назви села на Іскрине, яке проводиться Шполянською міською радою об’єднаної територіальної громади на виконання вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» на підставі рішення Національної комісії зі стандартів державної мови від 30.06.2023 року №236 «Про схвалення Переліку сіл, селищ, міст, назви яких не відповідають стандартам державної мови, та рекомендацій щодо приведення назв таких сіл, селищ, міст у відповідність до стандартів державної мови й оприлюднення їх на офіційному веб-сайті Національної комісії зі стандартів державної мови».

Пропозиція щодо перейменування назви села Іскрене Шполянської міської територіальної громади внесена робочою групою щодо перейменування топонімічних та географічних об’єктів об’єктів.

Зауваження та пропозиції подаються на поштову адресу: вул. Лозуватська, 59, м.Шпола, та на електронну пошту: shpola-rada@ukr.net до 29 березня 2024 року.