Парафія на честь Володимирської ікони Божої Матері села Тіньки на Чигиринщині прийняла рішення про вихід зі складу московського патріархату та приєдналася до Православної Церкви України. Про це розповіли на сторінці обласної єпархії ПЦУ.

Відтепер православна громада села Тіньки звільнена від окупації московською церквою. Перед храмом, у якому тепер буде звершуватися молитва рідною українською мовою за Україну, за українське військо та народ і за перемогу над ворогами, замайорів прапор України.

17 березня 2024 року громада прийняла рішення про перехід в Православну Церкву України і ці три місяці відбувалася робота з документами. Всі дозволи були отримані, всі документи були оформлені, будівля храму належить релігійниі громаді Свято-Володимирської ікони Божої Матері ПЦУ с. Тіньки.

“На жаль, деякі люди, які раніше відвідували храм в лавах церкви московського патріархату, не тільки не пішли нам з вами на зустріч, а й всіляко перешкоджали проведенню в ньому Богослужінь, не віддаючи ключі. Тому сьогодні, 16 червня, віряни були вимушені заходити в храм через знімання дверей. Це проходило цілком офіційно в присутності представників влади – Чигиринської міської ради, Нацполіції і СБУ, які не зафіксували жодних порушень з боку вірян ПЦУ.” – розповіла про подію вірянка Юлія Хижняк.