У мережі черкасці скаржаться на погану якість нових зупинок у місті. Адже лише за два роки вони розпалися. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор баскетбольного клубу “Черкаські Мавпи” Володимир Гриценко, пише “Вікка”.

“Зупинки від мера Бондаренка за два роки перетворились на ржавий брухт. А купляли в Тищенка як “золоті”. Гроші громади викидаються на вітер”, − зазначив у дописі під фото Володимир Гриценко.

Нагадаємо, що нові зупинки в Черкасах почали встановлювати в 2016 році за розпорядженням новообраного мера міста Анатолія Бондаренка.

Тоді черкаський очільник зазначив, що проблему потрібно вирішити раз і на завжди. Також Анатолій Бондаренко нагадав, що на той час в місті вже замінили вісім зупинок. Вартість кожної – 48 900 грн.

“Випускають їх у нас на Черкащині, в Монастирищі, де міський голова – батько одного з наших депутатів (мером міста є батько депутата міськради Сергія Тищенка). Насамперед ми хочемо надати роботу черкащанам. 50 зупинок будуть коштувати 2,5 млн грн. Це вже буде половина зупинок, що є в місті Черкаси. У місяць – 5, 10, 20 зупинок. Наступного року, думаю, ми завершимо роботи із реконструкції повністю зупинок”, – зазначив Анатолій Бондаренко.