blank

Колишній гуртожиток в центральній частині міста, який свого часу був переданий на баланс генпрокуратури, від сьогодні перетворився на справжню художню галерею. Працівники Будинку дитячої та юнацької творчості та вихователі дитячих садочків під час карантину вирішили створити справжній арт-об’єкт, щоб прикрасити своє місто. Матеріальна складова та монтажні роботи – справа рук ПП “Базис Плюс”, котре опікується благоустроєм Золотоноші, повідомляє інтернет-видання “Золотоноша”.