Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Долучилися до даної акції і поліцейські  Золотоніського відділу поліції. Основна мета акції – формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до будь-яких форм насильства. Повідомляють в нацполіції Черкащини.

З метою підвищення обізнаності серед дітей проблематики  насильства в сім’ї, та методів подолання цього явища старший інспектор з ювенальної превенції Золотоніського відділу поліції Анна Шульга разом із вчителями Доманського НВК організували для учнів 1-11 класів інформаційно-просвітницькі заходи.

Поліцейські провели для дітей заняття під час яких роз’яснювали як захиститись від насильства в сім’ї, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків  та яким чином поліція протидіє торгівлі людьми та жорстокому поводженню з дітьми. Поліцейські роз’яснили,  як діяти у випадках, коли дитина зазнає фізичного чи морального насилля та куди і до кого  звертатися у таких випадках. Розповіли поліцейські і про відповідальність, яка настає в разі вчинення насильства в сім’ї.

На зустрічі поліцейські також обговорили тему булінгу та дали поради як боротися з цим негативним явищем. Діти брали активну участь в акції та виражали своє негативне ставлення до насильства.