24 жовтня у Золотоноші стартував проект – “Активні громадяни”. Це програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів. Перші тренінги для молоді Золотоніського коледжу провели представники Черкаського обласного молодіжного ресурсного центру. Повідомляють у прес-службі Золотоніської міської ради.

Гості активізували молодь цікавими вправами, інтерактивними завданнями та рухливими енерджайзерами. Учасники мали змогу краще зрозуміти себе та один одного, познайомитись та отримати навички активіста і командної роботи. Наприкінці заходу студенти розглянули успішні приклади соіальних проектів, які були реалізовані за фінансової підтримки Британської Ради у Черкасах та інших регіонах України. Приємним бонусом став смачний обід для збагачення сил та креативності.

Ініціатором проведення тренінгу у Золотоноші виступила активістка та головний спеціаліст Служби у справах дітей, молоді та спорту Золотоніської міської ради Оксана Червякова.

Кожен учасник отримає сертифікат та можливість написати свій-міні проект та отримати на нього фінансування до 15 тис. грн. від Британської Ради.