Відповідно до законодавства та Колективного договору працівникам Товариства 20 вересня 2018 року буде виплачено заробітну плату за першу половину поточного місяця.

– Наші працівники – це найбільша цінність компанії, на них тримається все. Кожен з вас – це важлива складова однієї великої справи!  Я дуже вдячний вам за ставлення до роботи та сумлінне її виконання.  В свою чергу, моє завдання і завдання компанії є вчасна оплата праці та забезпечення працівників всім необхідним. Наш колектив – могутня сила, разом ми зберегли Товариство, вийшли на стабільну роботу. Тож, переконаний, що разом ми зробимо наше Товариство одним з кращих енергетичних підприємств України, – наголосив голова правління ПАТ “Черкасиобленерго” Олег Самчук.

Заробітна плата працівників за жовтень зросте, в середньому, на десять відсотків. Відповідне рішення щодо встановлення Товариству тарифів на розподіл та постачання електроенергії з 1 жовтня 2018 року з підвищенням фонду оплати праці на 10% було ухвалене під час засідання Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 18 вересня 2018 року.

Нині, важливим для ПАТ “Черкасиобленерго” залишається питання зміни умов реструктуризації боргу перед ДП “Енергоринок”. Так, минулого тижня ПАТ “Черкасиобленерго” звернулося з клопотанням до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана про сприяння у зміні графіку розстрочення заборгованості Товариства перед ДП “Енергоринок” за 2015-2016 роки з укладенням відповідної мирової угоди та остаточне вирішення цього питання.