Поки ватутінські пенсіонери мандрують просторами Євросоюзу і закликають не купуватися на гречку, звенигородці підраховують, скільки землі нахапали їхні народні обранці, пише “Вісті Черкащини”. Найбільше їх вразив депутат міськради від ВО “Батьківщина”, директор приватного підприємства “Урос”, голова фермерського господарства “Ульяніцьке” Роман Савелійович Ульяницький, який тільки на своє ім’я задекларував 34 земельні ділянки (власність). Більшість оформлені у 2015-2016 роках. Ще дві площею 37957 (власність) та 75753 (оренда) кв.м. декларує його дружина. Слід зауважити, що всі угіддя Ульяницьких не виходять за межі Звенигородського району. Тож звенигородці й хвилюються, як цій сімейній парі вдалося оформити на себе таку кількість земельних ділянок, коли багато атовців і однієї не можуть.

– Давайте краще перевіримо, в який час і на яких підставах він отримав ці ділянки, – пише у “Фейсбук” Олександр Красицький. – Я особисто за свою ділянку рік відслужив і, щоб отримати, віддав у оренду на 10 років агрофірмі. А багато хто не отримав нічого. Ні для господарювання, ні під забудову…(OleksandrKrasytskyi “Smart-Місто #Звенигородка”)

Розмірковуючи над шляхами отримання Ульяницьким наділів, Віктор Шеремет припускає: “То йому їх надавали такі ж самі депутати”