Сьогодні на сесію Черкаської міської ради прийшли АТО-вці та активісти “Національного корпусу”. Вони вимагали від депутатів прийняти звернення до президента, уряду та народних депутатів з метою не допустити капітуляції України, що її передбачає так звана “формула Штайнмаєра”.

Звернення підготував та зачитав депутат Антон Ведула.

З зверненні зокрема зазначено “за жодних умов не допустити надання особливого статусу окупованим територіям”, “Притягти до кримінальної відповідальності всіх, хто працював в окупаційних адміністраціях чи брав участь у бойових діях проти українського народу”, тощо.

“Введення в дію цього закону (мова йде про формулу Штейнмаєра) дасть однозначний сигнал світу, що долю України потрібно обговорювати не з Києвом, а з Московою” – йдеться в тексті звернення.

Активіст Нацкорпусу Дмитро Кухарчук закликав депутатів міської ради незалежно від політичних симпатій гуртуватися та спільно виходити на акції та майдани. Окремо він наголосив, що подібне звернення будуть ініціювати і на сесії обласної ради.

Взяв учать у обговорення і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Він зізнався, що голосував за Зеленського та підтримує частину його рішень, але при цьому від проти капітуляції країни.

“Я радий, що Черкаська міська рада одна з найперших прийме рішення по “формулі Штайнмаєра” і скаже вагоме слово щодо розбудови країни, – зазначив очільник Черкас.

Голосували депутати “за” – 25 депутатів.