У Черкасах на мосту, що з’єднує проспект Хіміків із Південно-Західним районом, сталася аварія. Водій легковика втаранив мотоцикліста, який пішов на обгін, пише “Інфоміст”.

Це трапилося  28 серпня, після 19 години. Відео з реєстратора опублікував у ““Фейсбуці” Максим Макаренко.blank

На ньому помітно, як водій легковика робить різкий маневр і збиває мотоцикл, який пішов на обгін.

“На той час в авто була жінка та двоє дітей (4 років та 5-6 місяців). Із 100% впевненістю можу сказати, що пасками безпеки не користувались, а грудна дитина була на руках у матері. Добре, що для водія та пасажира мототранспорту все відносно добре закінчилось”, – написав чоловік.

У коментарях під відео більшість користуваців розкритикували поведінку водія авто на дорозі та зробили припущення, що він скоїв це навмисно.

https://www.facebook.com/maxim.makarenko.98/videos/280940409178795/