Спливає два роки після, як розпочаті кримінальні справи стосовно смерті семирічного Андрійка з Черкас. У серпні 2021 року до Черкаської обласної дитячої лікарні привезли семирічного хлопчика з чисельними травмами. Через деякий час дитина померла. У недогляді підозрюють названих дідуся та бабусю. Через два роки судів підозрювані перебувають під домашнім арештом, а вироку у справі так і немає.
Як розповіла у коментарі Суспільному речниця прокуратури Черкаської області Богдана Кулик, тривалість судового процесу пов’язана зі складністю кримінального провадження:
“Наразі триває з’ясування обставин та перевірка їх доказами. Тривалий судовий розгляд пов’язаний із складністю кримінального провадження з огляду на значну кількість його учасників, обсягу доказів”.
У серпні 2021 року, коли розпочалось досудове розслідування, кримінальне провадження розпочали за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого статтею 128 Кримінального кодексу України — необережне тяжке тілесне ушкодження, та частиною 3 статті 135 Кримінального кодексу України — залишення в небезпеці, що спричинило тяжкі наслідки.
Нині, за словами Богдани Кулик, розглядають обвинувачення за другою із цих статей. До обох обвинувачених продовжує діяти обраний у 2022 році судом запобіжний захід:
“Стосовно них продовжує діяти запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту”.
Відтак, бабуся загиблого хлопчика — Вікторія Лясова не може залишати місце проживання без дозволу суду 20:00 до 06:00 години, а дідусь — Юрій Лясов – з 21:00 до 07:00.
Судові справи відбуваються у закритому режимі, журналістів на засідання не пускають.
КОМЕНТАРІ
Молодці. Низький уклін за Вашу відвагу. Будьте здорові, живіть довго і щасливо.
Команда МСК "Дніпро" - володарі Кубка "Дніпро Честь" з волейболу сидячи - "ДЗВІН" · 4 days ago
Я бачив цю Пантеру в тому музеї.
Втонувши на Черкащині, німецький танк “Пантера” став… скарбом (Фото) · 5 days ago
Сподіваємось, що так)
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 1 week ago
Я хотів би поцікавитись чи буде далі розвиватись історія Залізняка ? Бо тема дуже цікава
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 1 week ago
Ё...ый карась.
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 3 weeks ago
Коли людям дозволять встановлювати автономне опалення?????
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 3 weeks ago
Ти, мудило, зарплату собі зменши, тоді і тарифи на попередньому рівні залишаться
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 3 weeks ago
а на фронті не хочешь половить ?
Скічко приїхав на Черкащину, аби порибалити з дітьми · 3 weeks ago
Приспати разом з шавкою.
На Черкащині собака покусав дитину, поки хазяїн тварини пив вино на лавці · 3 weeks ago
1600 родин? Тому дам, тому не дам? Комусь квартира, а комусь дуля з маком? Знову дерибан і хабарі? Доки буде цей совок? Маєте гроші - дайте усім інвалідам порівну. Скільки можна з них знущатися?
Ветеранам виділяють по 2,5 млн грн на купівлю власного житла · 4 weeks ago
А що з довгобудом на розі бульвара Шевченка і вулиці Богдана Хмельницького??
У Черкасах замість довгобуду збудують м’ясний магазин · 4 weeks ago