blank

Комунальний автопарк Чигиринської  громади поповнився новим екскаватором-навантажувачем. Ця важлива допомога стала результатом міцної дружби та партнерства з німецьким містом Майєн, яке триває з 2023 року, розповіли у пресслужбі громади.

Придбання спецтехніки стало можливим завдяки нашій спільній участі в проєкті «Покращення цивільного захисту та реконструкції в муніципальних партнерствах з Україною», що реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). Вартість техніки склала 61 000 €.

Окремо варто відзначити, що місто Майєн повністю покрило транспортні витрати у розмірі 3000 €. Логістику та доставку екскаватора безпосередньо до Чигирина забезпечила німецько-українська благодійна організація «Blau-Gelbes Kreuz e.V.» («Синьо-жовтий хрест»).