blank

Як повідомили у черкаському КП “Благоустрій, деякі відвідувачі пляжів ламають ногомийки, сантехнічне обладнання у вбиральнях, не завжди дбайливо ставляться до того, що створено для комфорту відпочивальників. Також трапляються випадки крадіжок засобів гігієни та іншого обладнання з вбиралень.

“Ми навіть не хочемо додавати фото наслідків, адже щиро радіємо, що все більше людей обирають відпочинок на наших пляжах. Проте дуже просимо берегти спільне майно та поважати працю людей, які щодня дбають про чистоту, порядок і комфорт на пляжних територіях”, – йде мова у повідомленні комунальників.