
Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко разом із начальником Черкаської ОВА Ігорем Табурцем привітали митників із 35-річчям української митної служби. Про це інформують у пресслужбі міської ради.
Працівникам вручили медалі “За сумлінну працю” і подяки міського голови за значний особистий внесок у розвиток митної справи, реалізацію державної митної політики, професійні досягнення, бездоганну службову репутацію та захист економічних інтересів України.
“Дякую за роботу, яка не завжди помітна, але завжди важлива. З Днем митника України!” — зазначив Анатолій Бондаренко.

КОМЕНТАРІ