Співачка з Черкащини Руслана Лоцман показала кліп, який знімали 6 червня у Холодному Яру.
“Моя півонія любові для України. Написала я цю пісню ще рік тому, а тепер ми відзняли кліп у Холодному Яру, бо там живе краса”, – підписала співачка свою роботу.
Нагадаємо, до зйомок кліпу запрошували приєднатися всіх бажаючих.


КОМЕНТАРІ