blank

Сьогодні у Черкасах вшановують українських військовополонених та захисників, які вважаються зниклими безвісти. Про це розповіли у пресслужбі міської ради.

Біля будівлі Черкаської міської ради на флагштоці майорить «Прапор Надії» — символ пам’яті, підтримки та віри в повернення кожного, хто перебуває в полоні або чия доля досі залишається невідомою.

Відповідно до рішення Черкаської міської ради, така церемонія відбувається в останню п’ятницю кожного місяця, щоб нагадати: громада не забуває своїх Героїв і продовжує чекати на їхнє повернення.