
У Черкасах на вулиці Лісова Просіка забудовник відновив роботи з будівництва. Зранку на території приїхали працівники, які почали зрізати кущі. Місцеві жителі вийшли на знак протесту, вимагаючи зупини будівництво, про це пише ВІККА.
На місце приїхала поліція, яка відмовилася давати коментарі. Також приїхав адвокат забудовника «Дніпробуд центр», який запевнив, що має всі дозвільні документи. На Лісову просіку приїхали і ветерани. Вони заявили, що мають бажання мати в цьому місці житло, тому відстоюватимуть свої права, адже вже внесли кошти за будівництво.
На цю хвилину місцеві жителі перекрили дорогу по Лісовій Просіці. На місці працює поліція. Представників міської влади на місці немає.

КОМЕНТАРІ