На вулиці Пахарів Хутір завершилося оновили вуличне освітлення із натрієвих на світлодіодні LED-світильники, інформують у КП “Міськсвітло”.

Під час реконструкції освітлення по цій вулиці додатково встановлено одну залізобетонну опору, що й покращило рівномірність та яскравість освітлення дороги.
Стан освітлення оцінювали – незадовільний, оскільки були ділянки, які зовсім не освітлювалися. 13 ламп ДНАТ замінили на світлодіодні LED-світильники, які є екологічно безпечнішими для навколишнього середовища.

КОМЕНТАРІ