Підстанцію «Дніпровська», будівництво і облаштування якої тривало майже 10 років, запущено у роботу. Повідомляють у прес-службі «Черкасиобленерго».
Підстанція «Дніпровська» має клас напруги 110/10 кВ. Потужність трансформатора, який встановлений на підстанції – 63 МВА (мегавольт-ампер).
Основна мета встановлення та запуску цієї підстанції – забезпечення надійного, безперебійного і якісного електропостачання споживачів міста Черкаси.
У відсотковому співвідношенні підстанція Дніпровська буде постачати електроенергію третині споживачів Черкас (приблизно 30-35% населення та підприємств обласного центру).
– Проектувати підстанцію «Дніпровська» ми почали ще у 2008 році, будівництво – у 2012 році, яке завершили у цьому році. Орієнтовна ціна обладнання і робіт на підстанції склала 50 мільйонів гривень. Будівництво відбувалось за інвестпрограмою. Що ж дає запуск «Дніпровської»? – Основна проблема, яка була на підстанції «Черкаська», і через що ми ввели у роботу «Дніпровську» – це відсутність регулювання напруги. Тобто напруга у квартирах споживачів, і особливо у жителів мікрорайону «Митниця» доходила до 260 вольт. А це створювало небезпеку виникнення короткого замикання, і, як наслідок – пожежі. У ті роки було дуже багато скарг від жителів «Митниці». Тепер цю загрозу усунено. Окрім того, експлуатація «Дніпровської» дозволяє нам підключати нових споживачів, тоді як на підстанції «Черкаська» це було обмежено. Також на «Дніпровській» встановлено нове сучасне обладнання, – прокоментував директор технічний ПАТ «Черкасиобленерго» Володимир Заврін.
КОМЕНТАРІ
залу...ний і зелу...а два вилупки!
“Нові безпекові альянси як альтернатива світовому порядку диктатур…” – Валерій Залужний · 3 days ago
Молодці. Низький уклін за Вашу відвагу. Будьте здорові, живіть довго і щасливо.
Команда МСК "Дніпро" - володарі Кубка "Дніпро Честь" з волейболу сидячи - "ДЗВІН" · 1 week ago
Я бачив цю Пантеру в тому музеї.
Втонувши на Черкащині, німецький танк “Пантера” став… скарбом (Фото) · 1 week ago
Сподіваємось, що так)
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 2 weeks ago
Я хотів би поцікавитись чи буде далі розвиватись історія Залізняка ? Бо тема дуже цікава
У лісі на Черкащині знайшли таємниче поховання 1812 року · 2 weeks ago
Ё...ый карась.
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 3 weeks ago
Коли людям дозволять встановлювати автономне опалення?????
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 3 weeks ago
Ти, мудило, зарплату собі зменши, тоді і тарифи на попередньому рівні залишаться
Карась звинуватив переселенців, що ті не звикли платити за тепло · 3 weeks ago
а на фронті не хочешь половить ?
Скічко приїхав на Черкащину, аби порибалити з дітьми · 3 weeks ago
Приспати разом з шавкою.
На Черкащині собака покусав дитину, поки хазяїн тварини пив вино на лавці · 1 month ago
1600 родин? Тому дам, тому не дам? Комусь квартира, а комусь дуля з маком? Знову дерибан і хабарі? Доки буде цей совок? Маєте гроші - дайте усім інвалідам порівну. Скільки можна з них знущатися?
Ветеранам виділяють по 2,5 млн грн на купівлю власного житла · 1 month ago