За 9-11 серпня в Черкаській області бригади екстреної медичної допомоги викликали 1856 разів. Розповіла речниця “Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Ірина Назарок.

Медики бригад екстреної медичної допомоги Черкаської станції швидкої допомоги за ці дні виїздили на виклики 673 рази. З них 5 разів – з приводу гострого порушення мозкового кровообігу, 7 разів – з приводу гострого коронарного синдрому та 3 рази – з приводу ДТП.
17 викликів були безрезультатними.

КОМЕНТАРІ