Без посади залишився смілянський суддя Василь Калашник. Його відправили у відставку. Про це повідомляє Сміла.UA.

blank
Отож, за результатами розгляду питань порядку денного № 60 від 8 серпня 2019 року, Вища рада правосуддя ухвалила рішення звільнити Василя Калашника з посади судді Смілянського міськрайонного суду у відставку.

У засіданні Вищої ради правосуддя взяли участь 13 членів Ради: В.Говоруха, В.Шапран, А.Овсієнко, І.Артеменко, П.Гречківський, В.Грищук, В.Данішевська, Л.Іванова, Н.Краснощокова, О.Маловацький, В.Матвійчук, О.Прудивус, Л.Швецова.