«Друзі! Буду рада бачити всіх у бібліотеці для юнацтва ім. В. Симоненка 18 вересня о 14.15! Особливо тих, чию душу і думку моє слово “взяло на прикорень”. Ювілейчик як не як…!» Так написала на своїй сторінці в соцмережі добре знана на Черкащині письменниця, громадсько-політична діячка, депутат обласної ради Валентина Коваленко.

Валентина Михайлівна знакова на Черкащині постать, яка і у творчості, і в громадській діяльності нікого не залишає байдужим. У неї чимало недругів та заздрісників, але в рази більше прихильників і щирих друзів…

Отож, приходьте на творчий «ювілейчик» пані Валентини. Буде цікаво усім, чию душу і думку її слово “взяло на прикорень”…



КОМЕНТАРІ