Листа від тітки, вивезеної нацистами до Німеччини на примусові роботи, отримала жителька села Суботів. Йому понад сімдесят років. Як розповіла екскурсоводка національного історико-культурного заповідника “Чигирин” Оксана Мінська, свого часу до адресатів ці листи не потрапили, а зберігалися в архіві. Скільки листів знайшли адресатів, розповідає Суспільне телебачення.
Черкащани отримали листи від родичів, вивезених до Німеччини під час другої світової війни (Відео)
20.01.2020 | 12:06


КОМЕНТАРІ