На колодязях Смілянського водоканалу стоять гаражі. Архітектура, земельний відділ, управління ЖКГ не знають, хто власники цих кооперативних гаражів, вони були збудовані самочинно. Тому директор КП «ВодГео» Леонід Грищенко попереджає, що вони подають в суд і будуть за рішенням суду примусово зносити гаражі, щоб дістатися до своїх колодязів. Пише Сміла.UA.
Міський голова Олексій Цибко сказав, що треба повісити оголошення про знесення гаражів, щоб люди були максимально попереджені. Потрібно все зафіксувати на фотоапарат, щоб тоді не було претензій від жителів міста.


КОМЕНТАРІ