Лютий на Золотоніщині почався з того, що у повітрі запахло весною. Минулими вихідними повітря прогрілося до 11° тепла. У лісі зацвіла ліщина. Про це Золотоноша.City повідомила начальник метеостанції м. Золотоноша Валентина Рибак.

blank

Нагадаємо, з 6 лютого очікується зниження температури повітря вночі до 3-8° морозу, вдень – 0-5°морозу.