blankВ Україні зафіксовано 6125 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. На Черкащині кількість хворих зросла до 186 осіб. Нагадаємо, станом на ранок учора було 165 хворих, тобто маємо збільшення на 21 особу.

“Станом на сьогодні в міській інфекційній лікарні перебуває 12 дорослих і 2 дітей із підтвердженим діагнозом COVID-19. Усі вони мають ускладнення у вигляді пневмонії, але стан хворих, на щастя, не важкий. Ще в 6 пацієнтів, із яких одна дитина, підозрюють захворювання на коронавірусну інфекцію. Стан хворих під надійним контролем лікарів”, – зазначив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

“На жаль, в області є ще 1 летальний випадок черкащанки із коронавірусом. Померла пацієнтка обласної лікарні, жінка родом із Кам‘янки, 1942 року народження. Була госпіталізована до обласної лікарні 13 квітня. Мала тяжкі супутні патології, цукровий діабет та серцеву недостатність. Співчуваємо рідним! У родичів, як контактних осіб, відбирали зразки для проведення ПЛР-тестування, результат був негативний. Обстеження проведуть повторно. На Черкащині загалом вже 3 летальні випадки інфікованих на COVID-2019: 42-річний паломник, який був громадянином США, та 72-річний черкащанин. Обидва пацієнти мали супутні патології”, – повідомив голова Черкаської ОДА Роман Боднар.

Таким чином на Черкащині загалом вже 3 летальні випадки інфікованих на COVID-2019: 42-річний паломник, який був громадянином США, та 72-річний черкащанин. Обидва пацієнти мали супутні патології.

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 21 квітня в Україні 6125 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 161 летальний, 367 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 415 нових випадків.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

Вінницька область — 338 випадків;
Волинська область — 174 випадки;
Дніпропетровська область — 122 випадки;
Донецька область — 16 випадків;
Житомирська область — 270 випадків;
Закарпатська область — 205 випадків;
Запорізька область — 137 випадків;
Івано-Франківська область — 556 випадків;
Кіровоградська область — 247 випадків;
м. Київ — 892 випадки;
Київська область — 356 випадків;
Львівська область — 256 випадків;
Луганська область — 25 випадків;
Миколаївська область — 41 випадок;
Одеська область — 146 випадків;
Полтавська область — 101 випадок;
Рівненська область — 341 випадок;
Сумська область — 84 випадки;
Тернопільська область — 435 випадків;
Харківська область — 77 випадків;
Херсонська область — 70 випадків;
Хмельницька область — 49 випадків;
Чернівецька область — 988 випадків;
Черкаська область — 186 випадків;
Чернігівська область — 13 випадків.